Kariera

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem komunikatora GG lub wprowadzaniem nowoczesnych technologii w finansach, to prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@fintecom.net

Kim jesteśmy:

Fintecom Sp. z o.o. jest spółką finansowo-technologiczną powstałą w 2010 roku. Prowadzimy biura w Koszalinie i w Warszawie gdzie zatrudniamy ponad 20 osób. Jesteśmy firmą o statusie Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowaną przez KNF. Prowadzimy dwa własne serwisy transakcyjne pod nazwami England.pl oraz FX City, umożliwiające dokonywanie międzynarodowych przekazów pieniężnych oraz jesteśmy właścicielem komunikatora GG (wcześniej Gadu-Gadu). Jesteśmy firmą opierającą swoje działania na zaufaniu i szacunku do osób z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania, pobudzamy samodzielność oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań Użytkowników naszych usług. Spółka Fintecom jest w fazie intensywnego rozwoju, dlatego poszukujemy kandydata na poniższe stanowiska.

Programista Front-End

Miejsce pracy: Koszalin

Szukamy Ciebie jeśli:

Lubisz wyzwania i chcesz być częścią zespołu wdrażającego nowoczesne usługi finansowe oraz przygotowującego komunikator GG do ekspansji zagranicznej. Jesteś otwarty na naukę nowej, cross-platformowej technologii Flutter stworzonej przez Google, opartej na języku Dart. Chcesz wspierać, rozwijać i utrzymywać nasze serwisy, tworzyć nowe rozwiązania dla odbiorców naszych usług. Chcesz nieustannie rozwijać swoje kompetencje zawodowe i realizować się w obszarach, które najbardziej Cię interesują.

Twoje przyszłe zadania:

  • tworzenie warstwy front-end dla nowych aplikacji i rozwijanie już istniejących,
  • projektowanie, rozwój oraz utrzymanie aplikacji,
  • uczestnictwo w interesujących projektach realizowanych zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • orientacja na wysoką jakość tworzonego oprogramowania,
  • współudział w naszej transformacji technologicznej ukierunkowanej na Flutter i Dart.

Oczekujemy od Ciebie:

  • otwartości na naukę nowych technologii – Dart, Flutter,
  • doświadczenia min. 1 rok jako Programista Front-End,
  • dobrej znajomości JavaScript, HTML5, jQuery,
  • znajomości REST API,
  • doświadczenia w RWD,
  • znajomości systemów kontroli wersji GIT, SVN,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość PHP, Angular, React

Oferujemy w zamian:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus stażowe, bony świąteczne i urodzinowe,
  • interesującą pracę i dużą samodzielność,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
  • pracę w biurze o wysokim standardzie, dobrej lokalizacji z prywatnym parkingiem,
  • elastyczny czas pracy (start 7.00 -10.00),
  • elastyczne formy współpracy (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie),
  • możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach IT,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • zawsze świeże owoce i napoje,
  • strefę relaksu do gry w koszykówkę, ping ponga czy piłkarzyki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@england.pl . W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Obowiązki informacyjne.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fintecom Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Marszałka Piłsudskiego 45. Dane osobowe zbierane i przetwarzane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest wyrażona zgoda, którą można wycofać w każdym momencie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.